Otvorenie novej kaviarne nemusí byť nočná mora

Coffia rada spolupracuje na nových projektoch. Vieme ponúknuť Specialty kávy za veľkoobchodné ceny, ale aj spolupracovať na vytvorení špeciálnej kávy presne pre vaše potreby. Či už ste maličká kaviarnička, alebo veľká kaviareň s viacerými prevádzkami. Vieme sa dohodnúť na pravidelných dodávkach, ale aj jednorazových tématických. 

Stretnutie

Stretneme sa v našej pražiarni na nezáväznej ochutnávke našich káv. Vysvetlíme si rozdiely medzi jednotlivými druhmi pražení. Prediskutujeme si váš obchodný model. Ak budete chcieť, môžme navrhnúť optimalizácie. 

 

 

Vaša káva

Ak budete spokojní s našimi kávami a s našou filozofiou, môžme pre Vás vybrať niektorú z našich káv, alebo doviezť kávu špeciálne pre Vás. Nemusia to byť žiadne závratné množstvá, ale môžu. Vieme pre vás upraviť praženie tak, aby vyhovovalo vašej cieľovej skupine.

V našej pražiarni kladieme veľmi vysoký dôraz na kvalitu a kontrolu kvality. Zabezpečujeme tak, aby Vaša nová kaviareň dostávala stále rovnakú vysokú kvalitu. 

Kávové konzultácie a školenia

Tým, že pre Vás pripravíme úžasné zrnká, naša práca nekončí. Baristické školenie pomôže Vášmu personál zvýšiť profesionalitu a Vám prinesie viac spokojných zákazníkov. Zabezpečíme školenia na prípravu na espresse založených nápojov, ako aj alternatívnu prípravu. Môžme pomôcť s optimalizáciou procesov v kaviarni. Prekonzultovať nápojový lístok a cenotvorbu. Môžme v pravidelných intervaloch navštevovať prevádzku a zhodnotiť úroveň pripravovaných nápojov. 

Neváhajte nás kontaktovať: obchod@coffia.sk alebo telefonicky +421 911 278 315